פרופיל

 
 

אלון עיצובים בעץ היא חברה המייצרת באווירה משפחתית תוך מתן דגש ליחס אישי לכל לקוח.
החברה קיימת כבר מעל 12 שנים ובבעלותה מפעל גדול וממוכן המתמחה בעבודה בכל סוגי העצים, כמו גם בגימור מוצרים בעבודות יד בהתאם לצורך. תצוגת המפעל נמצאת בתל-אביב בשכונת פלורנטין.

באלון עיצובים בעץ מאמינים כי אין דבר העומד בפני הרצון ולכן בעזרת צוות המעצבים החובר לצוות נגרים מקצועי ומנוסה אנו ערוכים להגשים כל חלום פרטי, של כל לקוח או מעצב.

 

באלון עיצובים בעץ מייצרים מוצרים ברמת גימור גבוהה במיוחד תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר. החומרים הנלווים והפרזולים הם תמיד באיכות הגבוהה ביותר של החברות המובילות בשוק.
לצד השימוש בעצים (בהם גם עצים מיוחדים) באלון עיצובים בעץ משלבים בהתאם לצורך גם חומרים נוספים כמו מתכות, זכוכיות שונות, קש וכדומה.

לחברה שלוש מחלקות עיקריות: 

  • מחלקה המטפלת בשוק הפרטי הכוללת צוות מעצבים ועוסקת בעיצוב ייצור וליווי של לקוחות מהמגזר הפרטי תוך מתן יחס אישי לכל לקוח - ייצור של מטבחים, ארונות אמבטיה, ארונות שונים, נישות, שולחנות, חדרי ילדים וחדרי שינה.
     
  • המחלקה לאדריכלים ומעצבים הכוללת צוות טכני ברמה גבוהה העומד לרשות המעצבים והאדריכלים.
     
  • המחלקה לתמיכה במגזר העסקי הכוללת צוות טכני העומד לרשות החברות השונות, מצוי בקשר ישיר עם הלקוחות, האדריכלים והמעצבים של החברות ומפקח על העבודות המיוצרות. 

החברה מתמחה בעבודות נגרות ועיצוב רהיטים ברמה גבוהה מאוד.

בין הסגנונות המיוצרים בחברתנו ניתן למצוא:
עבודות בגימור צבע מבריק, צביעה בגימור ידני (פרובנס, אנגלי ויקטוריאני, כפרי גס, מיושן, מעושן, משופשף או שילוב ביניהם), חלק ונקי, צביעה חלקה "אפוקסי", הי-טק בשילוב נירוסטה , ושימוש בעצים ופורנירים מיוחדים.
 
לאחרונה השיקה החברה קו מוצרים חדש של כיורים וארונות אמבטיה במשולב עם כיורים העמידים במים.

אלון עיצובים בעץ

 

פגישות עם צוות המעצבים יש לתאם מראש:
08-9330620 או בדוא"ל  alon@alondesign.co.il    dalia@alondesign.co.il 

 
 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר